Одек фк

14 сер. 2017 ФК "Калуш" знову пропускає гол на останніх хвилинах гри. Цього разу калушани ведучи в рахунку, поступилися оржівському "ОДЕКу" на виїзді. Переможний м'яч суперники забили на 86-й хвилині. ОДЕК (Оржів) - ФК Калуш - 2:1 (1:1) 13 серпня, 18:00. Одек, Рівненська обл.

Свіжоспечений володар Кубку Рівненської області з футболу ФК "Малинськ" у третьому турі Чемпіонату України серед аматорських команд у одек на стадіоні приймав "Оскар" з Підгір'я Івано-Франківської області.

Ця команда вже відома "ОДЕКу". 21 жов. 2016 Після цього успіху команда припинила своє існування через повну відсутність фінансування. У 2001 році зусиллями вищого керівництва ТОВ “ОДЕК Україна” був створений новий колектив, який отримав назву “ОДЕК”.

12 сер. 2017 Обидва суперники розпочали чемпіонат із нічиїх, як "ОДЕК", так і "Калуш" на останніх хвилинах втратили перемоги. Калушани не втримали перемогу над закарпатським ФК "Минай", а оржівцям трохи не вистачило для виїзної звитяги над теребовлянською "Нивою".

Відео матчу ФК “Львів”- “ОДЕК” Оржів. Новини клубу Новини ФК "Львів" Слайдер · 07.11.2016 07.11.2016. Пропонуємо вашій увазі повне відео матчу 11-го туру Чемпіонату України серед аматорів між командами ФК “Львів” та ”ОДЕК” Оржів. Матч завершився поразкою “львівських левів” 0-4. Главный тренер.

нет тренера. ФК ОДЕК (Оржев) ЛФЛ мне нравится 4. Украина → Украина. 5 дивизион [5]. Одек. Календарь. Чемпионат.

одек фк

Турниры. Трансферы. История. ФК “ОДЕК” вітає усіх з Новим роком та Різдвом Христовим. Posted: 31.12.2017. Дружня сім'я Футбольний клуб “ОДЕК” Оржів одек вітає усіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Дякуємо Вам за те, що минулий рік Ви були з нами, одек матчі команди, уболівали, читали матеріали на нашому. Пожаловаться. І все-таки другі. "Рочин" не змарнував шансу піти на зимову перерву лідером / Новини ФК "ОДЕК" Приєднуйтесь до офіційної сторінки vk.com/club129546369 у ВК та будь в курсі усіх футбольних новин.

І все-таки другі.

одек фк

одек “Рочин” не змарнував шансу піти на зимову перерву лідером – ФК "ОДЕК". Факты о ФК «ОДЕК» п.г.т. Оржев: весь состав команды, включая футболистов, тренеров, персонал, за все годы по сезонам и годам. Трансферные операции, участие в турнирах, история, статистика, матчи - все о команде «ОДЕК» п.г.т.

Оржев. ОДЕК (укр. Футбольний клуб ОДЕК) — украинский любительский футбольный клуб из пгт Оржев, Ровненский район Ровненской области. Выступает в Чемпионате Ровненской области по футболу, любительских чемпионатах Украины.

Новости ФК ОДЕК - последние новости Украины и мира. Новости Украины, политические новости, новости в регионе одек мире. Телеграф.